| anonim_4396 a întrebat:

Acum o ora am ajuns acasă, și când am ajuns lângă ușa am observat ca era întredeschisa și când o deschid un pumn din neant pe care incercand sa îl evit tot l-am prins bine și un bou izbindu-se în mine și trantindu-ma în mormanul de zăpadă întărită de lângă casa.

Eu m-am ridicat rapid iar el a fugit prin curte și eu în urmărirea lui.

Eram atât de surecistat încât dacă las fi prins las fi omorat în bătaie.

Din întâmplare la mine în curte sunt multi (bușteni, buturugi, fiare si tot felul de procarii) pe care nu am apucat sa le strang..sunt gropate în zăpadă.

Sa împiedicat de unul dintre ele in timp ce fugea prin zăpadă si sia spart fata de o bucata de gheata.

Și asta rău de tot.(desfigurat)

Lam carat de acolo pe o sanie. (leșinat fiind)

Am chemat paramedicii si politia.

Inițial au zis ca l-am bătut eu.

Dar le-am arătat ce și cum..etc

Oricum avea în buzunar 340 de lei pe care ia găsit undeva prin casa.
Era răscolit peste tot.

Întrebarea e.

A meritat efortul lui pentru câțiva lei?

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Noi n-avem de unde sti, intreaba-l pe respectivul si o sa afli.

| Idkidk a răspuns:

Mama mia, ce incident, dar dacă găsea contul tău de TPU nu mai pleca din casă.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Idkidk):

Clarlaughing

| DonaldTrump a răspuns (pentru Idkidk):

Adevarat laughing

| anonim_4396 explică (pentru Idkidk):

Pai nu avea cum laughing

| Idkidk a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| Idkidk a răspuns (pentru DonaldTrump):

Cum să nu? happy

| Idkidk a răspuns (pentru J0B0MAT):

Hoţ= Conecţiune TPU

| I0nuT55 a răspuns:

Ce incident happy happy

| BobiTheBoi a răspuns:

Daca nu-si desfigura fata. rolling on the floor)

| DonaldTrump a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Lasa ca foloseste banii aia sa isi cumpere o masca laughing

| BobiTheBoi a răspuns (pentru DonaldTrump):

Macar atat. laughing

| E99 a răspuns:

Fuu... merita daca gasea o felie de prajitura laughing))))