| alexis99 a întrebat:

Am de facut o alegere dificila...trebuie sa aleg dintre fotbal sau chitara dar nu stiu ce sa fac deoarece ambele imi plac...va rog ajutati-ma.batting eyelashes

6 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Chitară...zic eu, dar fă ce crezi că îți place mai mult.
Eu zic chitara...nu o să ajungi veci la spital cu vreun picior în ghips sau etc. dacă o să cânți la chitară. big grin

| RazzyFUnik a răspuns:

Chitara happy

| Aesir a răspuns:

Fa-o pe cea la care te pricepi mai bine, si care te pasioneaza mai mult.

| Năpârlici a răspuns:

De ce sa nu fi spontan? (Banuiesc ca esti baiat) Incearca sa iti faci timp pentru amandoua si daca vei fi mai mult inclinat spre una din ele ramai la ea, dar daca iti plac amandoua de ce sa nu le faci? Poti face antrenamente, iar apoi sa te relaxezi cantand la chitara.
Bafta!

| Lizuka a răspuns:

Fotbal, parerea mea! Sportul iti este de folos, pentru sanatatea ta, pentru fizicul tau. Si in plus jucand devii mai bun, si mai bun, si si mai bun. si iti poate fi de folos si in viitor! [ nu zic k ajungi sa joci la vreo echipa mare, dar totusi. pentru inceput te'ai descurca excelent. ] dar chitara. straight face te vei plictisii de ea...

| ylina a răspuns:

Hmmm, greu depinde de tine, unde te vezi tu un viitor, dar si de capacitatile tale, daca consideri ca o sa fii un chitarist faimos, sau un fotbalist, dar si de firea ta, daca esti mai romantic, sau mai sportiv, sper ca te-am ajutat))