| anonima17 a întrebat:

Am dreptul sa solicit post de suplinitor in invatamant 2011-2012 daca am participat la titularizare iulie 2009 si am obtinut 8, 10; iulie 2010 3, 85 si in iulie 2011 nu am participat

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dreptul ai dar sper din toată inima să nu-ţi dea nimeni nişte copii pe mână.
De la distanţă se vede că eşti semi-analfabetă şi mai şi întrebi cu o nesimţire crasă dacă meriţi să ai voie pe lângă copii cu un fabulos 3, 85!
Oamenii ca tine îmi provoacă vomă cu sânge şi dorinţă asiduă de-a părăsi curând România!

Fie-ţi ţărâna uşoară.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tocmai faptul că au fost oameni care au luat 7 înseamnă că s-a putut. Dar TU nu ai putut.
Nu e nicio crimă că n-ai putut! Dar e o crimă să vrei acum post de profesor!
Încearcă şcoala de balet, liceul forestier sau şcoala de bucătari-ospătari.

O carieră de succes îţi doresc!

| Raamonikaa a răspuns:

Anonimo, din cauza celor ca tine ajung copiii astia niste analfabeti. Cum naiba ai luat 3, 85 (si ce nota e asta?) iar apoi nu te-ai mai dus? Eu zic sa ai bun simt si sa-ti raspunzi singura la intrebarea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2009 8, 10 si anul urmator 3, 85? Super tare, asta da evolutie. Si anul asta de ce n-ai participat? Daca nu erau camere de luat vederi, participai la examen?

| anonima17 explică:

Cand am luat 3 aproape toata tara a lut sub 5 si au fost doar 2 note de 7

| ALex2oo7 a răspuns:

Nu cred ca este posibil, ar trebui sa te interesezi la inspectoratul judetean si sa vezi ce spun ei. Daca se da in fiecare an examen pentru titularizare asta inseamna ca este valabil doar pe anul respectiv, parerea mea... Dar tu ar trebui sa te interesezi, asa ar fi cel mai bine. Funda? happy