| nyoentox2002 a întrebat:

Până la urmă mai candidează Diana Sosoaca că președinte al României?

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti acum, mai este ceva timp pana se vor depune candidaturile pentru presedinte. Nu are nici o sansa, nici macar pentru turul 2.

| Simpatic a răspuns:

Acum pe bune chiar ai dori un presedinte care sa faca spume la gura? happy

| nyoentox2002 explică (pentru Simpatic):

Pai are dreptate in tot ce spune, e ca Vadim Tudor

| Simpatic a răspuns (pentru nyoentox2002):

Cred ca este important ca om civilizat si politician 'de calibru' si cum spui un anumit lucru, ea saraca se manifesta ca un bolnav scapat de la ospiciu!
conteaza cum anume livrezi un mesaj, daca tipi si faci circ NU AI CREDIBILITATE! chiar daca gandurile tale poate sunt sincere!

| nyoentox2002 explică (pentru Simpatic):

Lasă că toți care au fost civilizați au furat tara asta de 30 și ceva de ani deci nu mă mir,cum e sosoaca așa a fost și Vadim Tudor! Oricum nu ai pe cine vota dinafara de sosoaca! Astea sunt în stare să pună taxe și pe aerul pe care îl respirăm,scopul lor este să scoată de tot cash-ul ca să ne controleze,aici nu e vorba de evaziune sau ceva,că cu cash nu ai nevoie de curent, că de exemplu daca se ia curentul mori de foame! Astea o sa fie in stare să pună că toti banii sa fie expirabili sa nu mai poți strânge un ban, o să trebuiască să îți cumperi totul în ratelaughingȘi alt dezavantaj, daca vin un hacker îți poate lua toți banii de pe card și pe astea de la Banca ii doare in c*r de tine! Cardul are un avantaj și atât, să trimiți bani de la distanta in rest are numai dezavantaje!

| dullcat a răspuns:

Vei afla la timpul potrivit.Chiar si asa, nu ma asteptam de la tine sa o sustii. laughing

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Pai nu ai pe cine vota dinafară de ea, ea iubește țară și a demonstrat asta

| suntserios a răspuns (pentru nyoentox2002):

Cea mai mare trădătoare de tara.

Este inacceptabil ca un senator al unei țări membre NATO și UE să participe la întâlniri private la ambasada statului agresor Rusia.

Îți las aici și poza cu cât se mandra era de actul se trădare pe care l a comis.
https://cdn.adh.reperio.news/....../index.png

| nyoentox2002 explică (pentru suntserios):

Că a făcut poze cu astea 2 nu simplifica nimic, in rest nu ai pe cineva vota, tu îl votezi 100% pe ciolacu

| suntserios a răspuns (pentru nyoentox2002):

Că cetățean român și mai ales că reprezentat al Parlamentului român sa susții un stat agresor care invadează o țară independentă în anul 2024 și care pune in pericol siguranța României este un mare act de trădare.

Sa susții un trădător de stat este la fel un act de trădare fata de țară.

| suntserios a răspuns (pentru nyoentox2002):

Trădare de țară cu subiect și predicat.

Trădarea oricărei valori europene, democratice și civilizate.

Susținerea unui stat agresor.

Subminarea siguranței naționale a României.

Și totul pe față.

https://adevarul.ro/......74104.html

| goguPatent a răspuns (pentru nyoentox2002):

"ea iubește țară și a demonstrat asta"

hahahaha
hahaha

ce gluma faina.

hahaha

Hai ca am ras bine de dimineata. Ms.

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

In afara*
Eu nu sunt la curent.Cum a demonstrat ea ca isi iubeste tara, mai exact?

| Lupică27 a răspuns:

Sa speram ca nu, sa zicem ca da.

| KovacsB a răspuns:

Avem politicienii pe care ii meritam.

| AlexCriss2000 a răspuns:

Candidează la primărie, în capitală.

| Anonima6775 a răspuns:

Nu știu ce să spun, dar cred că da, singur nu o să iasă președinte