| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o comanda de haine pe ombreshop.ro si desi pana acum nu am avut probleme cu ei (plata la livrare) de data asta am platit cu cardul si vad ca refuza sa imi trimita si nu raspund la telefon si la mesaje. Magazinul e din Ungaria. Ce pot face? Multumesc

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Asa si meriti. Da-le bani la unguri, in p*&a mea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate il vor trimite, daca e magazin online saracacios ei nu-s decat intermediari si nu tine de ei.
Dar nu strica un bad review si data viitoare sa folosesti Paypal deoarece poti face chargeback.