| Calin1520 a întrebat:

Am si eu o mare problema, ieri am fost la o petrecere si unui tip i s-a facut rau, iar eu i-am dat telefonul meu sa sune la urgente 112... a vorbit iar la 2 minute am primit apel inapoi de la ei,si un alt prieten a stat si a le-a explicat situatia, insa apoi am mai primit 2 apeluri insa nu am putut raspunde. Cat despte salvare am vazut una trecand pe langa localul unde a avut loc petrecerea, insa nu a oprit s-a uitat doar din mers(mergea destul de rapid si a intors putin capul pe geam dar si-a continuaut drumul)....se poate sa fi fost pentru acel prieten? Si risc sa patesc ceva?(cartela e la abonament)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce sa patesti daca nu a fost un apel fals si nu tu ai dat telefonul. Chiar daca apelul a fost de pe telefonul tau se poate dovedi cine a vorbit, apelurile sunt inregistrate.