| 01Mabel a întrebat:

Bună. Am o întrebare aleatorie. Daca esti la politie, ai voie sa îți ții parul desprins? Adică în patrulaj etc sau trebuie doar în coc/coada etc?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie prins. Numai sa nu fumezi vape si să vomiți.

| Violleta2022 a răspuns:

Parul desprins il ti acasa sau la club cand mergi, daca lucrezi la politie atunci ai obligatia sa-ti ti parul strans in coada sau coc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fata? Trebuie sa il ti strins in coada ca ai șapca de politist pe cap

| ioana748 a răspuns:

Strans,oricum te ar incomoda lasat.Este un job care necesita o oarecare fermitate in atitudine. Ileana Cosânzeana este din alt film.
Toate cele bune,

| LisaJulie a răspuns:

Este cel mai bine sa îl ții prins mai ales dacă îl ai foarte lung

| DonMoldo a răspuns:

Trebuie prins

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Trebue să îl ții prins, nu contează ca este în coc sau coadă.

| 01Mabel explică:

Sunt fata