| neanicu a întrebat:

Ar putea Romania sa ajunga la un moment dat, in situatia dezastruoasa a Greciei?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Foarte usor.Suntem la un pas.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Totul e posibil, dar cred ca mai avem totusi sanse sa ne reabilitam.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De ce nu? Poate ca asta era si ideea. Cucerirea unei tari prin falimentare.

| lost.in.rain a răspuns:

Totul este posibil in ziua de azi si mai ales la ce vremuri traim!

| cristi202 a răspuns:

Romania e tara tuturor posibilitatilorhappy, deci eu cred ca e posibil orice... Ne putem astepta la orice.

| costymaximus a răspuns:

Ne incadram, dar nu cred ca ne lasa occidentalii asa cum nici Grecia nu e lasata sa se scufunde.

| HappyPills a răspuns:

@ cristi202
mi-ai luat vorba din gura!

| florentina_8591 a răspuns:

Da ar putea