| Aries a întrebat:

Azi am dat bacul la mate...Am taiat foarte mult din ce am scris si am completat sub ce am taiat, apoi nu am respectat ordinea cerintelor.Am scris subiectul 3 punctul a, dupa care mi-am amintit cum se face punctul 2 si am scris subiectul 2 punctul a, apoi iar subiectul 3 punctul b si tot asa...si vreau sa stiu si eu daca voi fi depunctat pentru ca am procedat astfel! Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| Arekandera a răspuns:

Daca ai rezolvat ex corect, nu cred ca are de ce sa te depuncteze.ex nu trebuie scrie intr-o anumita ordine, dar nici sa fie amestecate astfel incat sa nu le mai dai de capat.stai fara grija

2 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Nu ar trebui să fi depunctat pentru chestia asta, dacă rezolvările sunt corecte. Ar putea să îţi taie ceva puncte pentru lizibilitate, dar fiindca e vorba de mate, nu prea cred. Ţine şi de profi. Unii sunt mai al naibii şi taie orice. Alţii mai închid ochii la chestii de genul. Eu nu aş depuncta o lucrare pentru chestia asta, e mate nu română.

| cucaracia a răspuns:

Nu cred