| madalinapintiliemaria a întrebat:

Am cumpărat alaltăieri un produs de la Bershka și azi când l-am probat din nou mi-am dat seama ca nu arată așa cum arăta în magazin. Aș vrea să știu dacă-l pot returna, (are și bon și etichetă și nu e deteriorat sau distrus)?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ca da, il poti returna indiferent de motiv, ei trebuie sa i ti dea banii înapoi.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca, dar magazinul nu este obligat sa-l primeasca. Sunt obligate la aceasta doar magazinele online.

| darrio2007 a răspuns:

De ce? Nu tot tu l-ai probat si acolo? Daca ai bonul fiscal si produsul are eticheta intacta, il poti returna fara probleme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il poti returna fara probleme