| rabapamfbrclmmrc a întrebat:

am si eu o problema care trebuie urgent rezolvata. am o prietena de 15 ani care vrea sa mai mearga cu inca 2 fete la sibiu singure, dar nu stiu daca se pot caza undeva la varsta asta fara vreun adult si daca pot unde. dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la o pensihne sigur ca ii primeste, daca pla5esc cazarea si ar putea sa le anunte doar pentru ca sunt tinere, sa nu faca galagie si chestii de astea care fac adolescentii. Shcces, sper ca te-am. Ps: exista diverse siteuri de ex: Booking.com unde poti rezerva sau pur si simplu sa cauti hotelele sau motelele libere pentru acea perioada. Byewinking

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesanta limba romana folosita de tine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Omg! Haha rolling on the floor i'm soo sorry nici nu am verificat mesajul cand l-am trimis, m-am grabit big grin oricum sper ca ai inteles ce vreau sa zic tongue

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

No problem laughing) Cu totii facem greseli rolling on the floor) Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Merci! La fel