| Alabala_1137 a întrebat:

as vrea sa fiu lamurita cu o treaba.Saptamana asta imi cautam o pereche de pantofi negri pe net si am dat de Mercador,m-am tot uitat si am gasit o pereche neagra in poze erau super aratau foarte bine.I-am trimis mesaj la tipa respectiva ea precizand ca-s noi foarte frumosi,bun am crezut pe urma ea a pus coletul luni dimineata si mi-au sosit miercuri,cand am deschis coletul o pereche de pantofi uzati cu talpa roasa,rupti, erau albastru inchis nicidecum negrii.I-am trimis banii pe ei nestiind ca sunt ft uzati erau si largi, as vrea sa stiu daca imi pot recupera banii daca ma duc la politie se poate rezolva ceva? Eu sunt din Cluj si ea din Botosani ii o tepara o mincinoasa si nesimtita!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca o rezolvare amiabila. Daca nu reusesti fa-i o plangere penala pentru inselaciune. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poți acuza de înșelăciune.
Pa, pa.

| luiza a răspuns:

Poti incerca sa mergi la politie, macar pentru a avea constiinta impacata ca nu lasi sa pateasca si alti acelasi lucru.

| valentingb a răspuns:

Www.avocatnet.ro - pe acest site vei primi un raspuns pertinent.

| IfICanIhelpYou a răspuns:

Hm....Nu prea ai ce sa faci Pe data viitoare fi mai constienta ca In Romania CITEZ:''Se Fura Ca-n Codru''

| Seniorita21 a răspuns:

Incearca.

| casandra123 a răspuns:

Nu cred. in Romania nu te ajuta nimeni asa ca fii atenta cu detaliile si mai bine du-te tu singura la magazin real ca gasasti si mai frumosi