| EyeCandy06 a întrebat:

Buna!
Acum ceva timp, mi-am cumparat o pereche de tenisi cu talpa groasa si imi erau buni, dar nu prea stiu ce s-a intamplat, ca acum imi sunt foarte largi.
Cum ii pot micsora?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| 17Ioana a răspuns:

Buna!
Cauta la piata talpici de pazla, scoti talpicul tenisilor, decupezi talpicul e pazla dupa forma talicului original, si dupa bagi ambii talpici in tenisi. Asa nu o sa-ti mai joace piciorul in incaltari.

| ZetZ a răspuns:

Nu stiu daca functioneaza ca inca nu am patit, dar tot aud de vorba aia, au intrat la apa, poate ar trebui sa ii bagi fara nimic altceva in masina de spalat si sa dai pe mai multe grade thinking zic si eu.

| 17Ioana a răspuns (pentru ZetZ):

Se dezlipeste talpa! Sa nu bagi niciodata incaltaminte la mai mult de 30 grade celsius!

| ZetZ a răspuns (pentru 17Ioana):

Mersi de informatielaughing Eu as fi facut ca nah... am specificat ca nu am incercatlaughing