| SasshaZuzana a întrebat:

Buna, Ce parere aveti? Va incepe cel de-al 3-lea razboi mondial? Doresc sa fiu lamurita! de o perioada, am nu mai cosmaruri cu razboiul. Ofer fundita. Multumesc!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa inceapa un razboi mondial.
Si te gandesti prea mult la asta, de aceea ai cosmaruri.
Nu te mai gandi la razboi, ocupa-ti timpul cu munca/invatatura si lucruri pozitive si cred ca vei scapa de cosmarul privind un razboi.

| RoCkKiD a răspuns:

Tu ai nevoie de terapie si posibil medicatie. Problema ta pare sa fie legata de anxietate nu de vreun razboi pe care nu poate sa-l prezica nimeni.

| haileewatson a răspuns:

Il sun imediat pe Putin si il intreb.
Stai putin.

| ValentinMihai78 a răspuns:

A început, doar că încă nu are repercusiuni prea mari. Încă!
A fost primul război mondial, al imperiilor, apoi al doilea război mondial, al ideologiilor, iar acum, este al religiilor.
Conflictul dintre Israel și Hamas este religios și nimic altceva!