| Elly4all a întrebat:

credeti ca pana in anul 2012 primaria, ministerul, presedintele vor mai face schimbari in aceasta tara? daca da ce? voi ce schimbari ati vrea sa se faca in tara noastra pentru a fi mai buna?!

4 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Schimbari au fost si vor fi inca. Necazul este ca nu toate in sensul asteptarilor noastre. Eu tare mi-as dori sa vad autostrada aia suspendata a lui Opresculaughing

| greg a răspuns:

Sa dea banii la oameni inapoi toti cei care au talharit tara.Si tot ar fi putin, la cate am vandut strainilor...

| Cryss a răspuns:

Keep dreaming tongue.
Ce schimbari sa faca?tongue De parca pana acum a facut foarte multe happy.
Pai ar fi destule lucruri ce ar trebui puse la punct in tara asta, pe langa gunoiul de peste tot, faptul ca nici pe strada nu esti in siguranta ca nu stii cand vine unul si iti da in cap, de poluare nu mai zic happy, si in plus pensiile si alocatiile sunt de ****, drumurile la fel happy... Eee eu cel putin sper ca macar in 10 ani ceva sa se schimbe happy. Desi incultura nu o sa dispara tongue.

Intr-un fel e de vina si societatea noastra, oamenii nu sunt asa deschisi la noi posibilitati happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Adevarul este ca nu stiu daca vor face ceva... Oricum nu au facut nimic, sau aproape nimic nici pana acum...
Sau nu au facut decat incurcaturi...
As incerca sa schimb mentalitatea oamenilor, sa-i fac sa gandesca pozitiv, sa fie mai responsabili atunci cand fac ceva (orice), sa fie mai buni... Lucru imposibil din pacate... Acest lucru reprezinta unul din visele mele... care, din pacate nu va ramane decat la stadiul de vis...