| PussicatDolls a întrebat:

Vom trai si dupa 2012?
Sau vom muri cu toti? Am citit undeva ca 2012 este anul unor schimbari majore.
Voi ce credeti! Vom muri sau nu?

15 răspunsuri:
| MagicSmile7 a răspuns:

Pentru unii va fi sfarsitul lumii, pentru altii nu inca...

| DBlack a răspuns:

Nu o sa moara nimeni in 2012. apocalipse si etc. happy si in 2000 trebuia sa fie sfarsitul lumii dar nu a fost nimic. este doar o porcarie inventata de oamenii destepti, pentru oamenii prosti. manipulare, indoctrinare. ce rezulta din asta? miliarde de $.

| anyia a răspuns:

Tu vei muri. Sunt sigura de asta. Vor trai dupa 2012 doar cei inteligenti care nu mai cred in mos craciun, zana maseluta sau comeata care va veni peste lume si ne va ucide. Of...pana cand va continua povestea asta?:-s

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu stii ca s-au mai spus asemenea porcarii si despre anul 2000 si? traim, asta nu o poate nimeni sti cand vom disparea de pe fata pamantului.desi eu nu cred ca se va intampla asta vreodata

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Tu sti ca mayasii au facut un calendar care se termina in 2012? De acolo, mintile "ilustre" au tras concluzia ca atunci e sfarsitul lumii pentru ca daca au facut calendarul pana in 2012 puteau la fel de bine sa continue. Istoricii spun ca in acel timp mayasii au fost invadati de catre o alta civilizatie si asta este motivul pentru care n`au mai continuat. Nu stie nimeni cand vine sfarsitul, in orice caz. Tins sa cred ca va fi un nou inceput, ca ne asteapta ceva mai bun, ca dezastrele naturale vor inceta. happy

| ady123 a răspuns:

Eu cred ca nu vom muri

| aLiaLi a răspuns:

Vom trai dupa 2012, ceea ce ai citit sunt doar niste aberatii menite sa sperie masele de oameni. Stai calma ca anul 2012 nu va fi cu nimic diferit de 2011.

| DiamondEyes a răspuns:

laughing logic ca com trai ...astea sunt niste prostii oh go on

| trăncănici a răspuns:

Astea sunt invenţii al americanilor,ca să-şi facă rating, la emisiuni, site-uri şi ca să tragă bani de la state ale căror capi sunt mai proşti ca bîta!

| CezaraEM a răspuns:

Nu este adevarat! Dumnezeu a creat lumea asta si el hotaraste cand o va distruge sa zicem asa! Dar El nu si-ar distruge creatia (adica oamenii) astia tot baliverneaza le place sa se auda vorbind, de atatia ani se tot spune despre un sf, de fapt, in fiecare an se tot spune ca "va veni sf lumii", dar nimic nu s-a adeverit! stai calma Dumnezeu ne iubestebig grin Si daaaa vom traii

| Kristianna a răspuns:

Citeste in Biblie, Noul Testament Capitolul Apocalipsa si vei afla.
2012 este un an ca si ceilalti de pana acum.
Da, vom trai.

| andreius345 a răspuns:

De ce ii crezi pe astia cu sfarsitu lumii sunt minciunii ca sa sperie lumea Ceea ce eu nu cred in sfarsit

| claudiu6860 a răspuns:

Nu se va intampla nimic traim si in 2012si 2013 si tot asa ne nimic e o prostie inventata ca uni sa aiba subiect de emisiuni, fime, etc

| PasTyluTzaColoraTaToxyka a răspuns:

Calmeaza-te nu-i adv nu vom muri bastea sunt doar prosti scoase de ieiwinking

| lucetta a răspuns:

Categoric NU. Nu vom muri, nu se va intampla absolut nimic in sensul unei apocalipse chiar daca aveau maiasii o prezicere de acest fel. Mergem in continuare fara aceste chestii opritoare din mersul inainte al omenirii. Noi alegem ce fel mergem cu bucirie si cu optimism sau ...cum gandeste fiecare. Caci o buna prietena, de origine dacica spunea : alimentatia si gandirea ne construiesc viitorul!