| anonimbuc21 a întrebat:

Bună.
Dacă m-am înscris la o postliceala sanitara voi fi asigurat în continuare la medicul de familie?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, esti asigurat prin efectul legii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o treaba scoala ta postliceala, cu medicul de familie si asigurarea ta de sanatate, care trebuie platita lunar din mana, la Sanatate.

| sparklingqueen a răspuns:

Da,categoric.

| Mirapopa a răspuns:

Da, nu are nici o legatura, dar ca sa fi sigur, intreaba ori medicul de familie ori la postliceala, pupici si spor

| anonimbuc21 explică (pentru Mirapopa):

Mulțumesc. Îmi dai Instagram ul tău sa te adaug la prieteni? happy