| Banica_Alesia_1989 a întrebat:

Buna dragi prieteni,am si eu o nelamurire,daca am castigat la un concurs si premiu il detin, sponsorul imi mai poate face ceva,pentru ca acum a ales pe altcineva, cica nu a facut extragerea cum trebuie.multumesc dau FUNDA celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai premiul isi ia ramas bun, blochezi numarul de telefon sa nu te mai deranjeze.

| express11 a răspuns:

Adica cum nu s-a facut extragerea cum trebuie? ce fel de concurs? daca ai fost castigatoare la concurs, au avut o comisie si ei te-au ales.nu vad ce ti-ar putea face.

| William a răspuns:

Jocul lui, regulile lui.