| Eugen89 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste cazuri asemanatoare cu cel al lui Cioacă in care a fost incalcat dreptul la viata privata sau la imagine a unei persoane (nu personalitati politice, celebritati etc) de catre presă?

1 răspuns:
| Ionut58282856 a răspuns:

Maica-mea a zis ca imi rupe buletinul daca nu fac ce zice ea si vreau sa ma reintorc in Romania si am 17 ani. Nu stiu unde se baga asta. (Nu il am rupt si credeam ca nu ma pot reintoarce) acum sa vad ce zice politia de frontiera si aia e