| Elena1233 a întrebat:

Buna seara, am avut o relatie cu un baiat care a durat un an, se presupune că el este într-un divorț de 1 an si 2 luni.Astazi i-am spus că vreau sa incheiem relatie din mai multe motive...el s-a enervat si mi-a zis ma va chema la divortul lui cu fosta lui, la urmatoareaa înfățișare, ca voi primi o scrisoare acasa cand si unde sa vin ..intrebarea mea este, el chiar ma poate chema?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai treaba tu cu divortul lui. Nu te poate chema. Va fi mai rau pentru el daca ar face asta. Stai linistita.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te va chema fiindca nu da bine pentru divortul lui, fiind in defavoarea lui sa-si aduca amanta la divort, fiindca nici un om normal la cap nu ar face asta.
A spus-o la furie, ca sa nu-l parasesti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Isi cheama amanta la divort ce tarelaughing atunci sa vezi tămbălău pe voi două amanta si sotia va iesii circlaughing vin si eu sa vad nu ratez spectacolullaughing

| mihai69 a răspuns:

Poți fi citată ca martor, caz în care te duci și spui că nu ai cunoștință de caz și ai fost chemată degeaba.

| Silviullet a răspuns:

Persoane de acest gen merita sa fie singure.
Desparte te de el, nu l baga in seama. De ceva poti merge chiar la politie sa declari amenintarea.