| Zuzuleasa a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care sunt la scoala de soferi e adevarat ca fara spaga nu iei traselul? Cat mai este spaga?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai spaga si pe urma omori oamenii ca nu stii unde e frana si unde e acceleratia. daca stii sa conduci iei examenul, nu ai nevoie de spaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci sa mituiesti la examen; s-ar putea sa te trezesti cu alte surprize! Invata ce trebuie si sigur nu va fi nevoie de spaga.Mult noroc.

| Vogelspinne a răspuns:

Doar la unii e cu spaga laughing poate numai in Bucuresti o sa gasesti politisti care vor spaga....in fine aici la mine in oras un politist si-a picat prietena de 3 ori la traseu pentru ca a facut niste greseli elementare laughing deci poti zice ca nu toti politistii sunt la fel.....bafta cu scoala

| OSC a răspuns:

Eu stiu multi care puteau sa ia traseul pentru ca stiau foarte bine sa conduca, dar totusi au dat cate 100 euro... Habar n-am de ce! Eu cand o sa merg nu o sa dau nimic, avand in vedere ca, conduc de la 16 ani big grin In septembrie o sa am permis... abia astept!

| daddy001 a răspuns:

Chestia cu spaga e o prostie! Decat sa il iei cu spaga si sa fi primul tantalau al natiunii n.ai decat, dar cred ca e cu mult mai bine sa il iei pe puterile tale, pe ceea ce stii tu!
Totul e sa ai incredere in tine!