| mastadont a întrebat:

De ce dracu mai avem așa specimene în parlament? Unde e poliția română? Individa asta ar trebui băgată urgent la balamuc. https://www.youtube.com/watch?v=fWs-3iNl57E

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu parere de rau, politia nu poate face nimic unui senator ales de popor pentru ca tipa in parlament. De fapt cam nimeni nu ii poate face nimic pentru ca noi poporul i-am dat acest drept sa ajunga acolo sa ne reprezinte

| mastadont explică (pentru suntserios):

Trist dar din păcate adevărat. Oricum aveam o imagine proastă ca nație cam în toată lumea, nu facem decât să ne dăm singuri cu pumnu-n nas și pare că ne și place.

| Hyperion7 a răspuns:

N-o baga nimeni la balamuc, stai liniștit.
Ba chiar, cu puțin noroc, o vedem în fruntea statuluiwinking laughing

| mastadont explică (pentru Hyperion7):

Doamne ferește laughing dacă iese Șoșoacă plec din românia clar. Și așa stau în țară doar pentru internet că e extrem de ieftin, altfel eram de mult în străinătate.

| Hyperion7 a răspuns (pentru mastadont):

Atunci,cu regret in suflet îți spun, sa nu ne uiți!crying

| mODIN a răspuns:

Nici nu a trebuit sa dau click pe link ca eram 99% sigur ca e Sosoaca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Really?! laughing) Ehhh, nu știu ce demoni o încearcă pe doamna Șoșoacă, dar parcă oleacă îmi cam place laughing) E altceva în tot acest "peace land" laughing)