| Marian899 a întrebat:

Bună seara am și eu o problema. Mi-a fost anulat permisul prin hotărâre judecătoresca în 15 martie 2023pentru refuz de probe biologice. Am 9 luni suspendare, 2 ani la semnat. Întrebarea mea este când pot da din nou? La 1 an de la definitiva sau trebuie sa aștept 2 ani sa termin cu semnătu? Și am înțeles ca trebuie sa cer reabilitare de la judecătorie. Menționez ca nu am pedeapsa complementara. Dacă ați mai pățit careva asa și ma puteți ajuta cu un răspuns, va mulțumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns in luna aprilie la o intrebare similara, inclusiv ti-am citat prevederile legale.
Ce n-ai inteles?