| Nid9leiuwhwg66 a întrebat:

Bună! Sunt înscris la scoala de soferi, am luat deja sala si sunt programat la traseu pe data de 24 august. Astăzi am avut o cearta cu instructorul și as vrea sa ma transfer la o alta scoala de soferi. Cum se procedează în acest caz? Am făcut deja majoritatea ședințelor cu actualul instructor.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

O zici de parca iti da instructorul permisul...el doar te invata. Poti oricand sa schimbi instructorul, pana la urma faci regulile pe banii tai, nu pe ai lui.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai gasit si cu cine sa te certi. Ai facut cea mai mare greseala. Adio permis.

| darrio2007 a răspuns (pentru Drimmero):

Alo, baiatu, mafia este mare la scolile de soferi. Daca pune o vorba examinatorului de la traseu, adio permis.
Ce nu intelegi?

| Drimmero a răspuns (pentru darrio2007):

Cand sa puna o vorba 'buna' cand examinatorul se stie abia in ziua examenului cand, nu e chiar asa cum credeti voi, poate se faceau d-astea pe vremea comunismului cand toata lumea se stia cu toata lumea, o fi Romania dar nici chiar asa. In fond sunt banii tai, faci ce e mai bine pentru tine.

| darrio2007 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai sa fie ca tine.

| Drimmero a răspuns (pentru darrio2007):

O zici de parca iti da instructorul permisul...el doar te invata. Poti oricand sa schimbi instructorul, pana la urma faci regulile pe banii tai, nu pe ai lui.