| Hallowrobert a întrebat:

Buna TPU.

Acum o luna am depus la fortele de munca cererea pentru somaj, iar o doamna de acolo mi-a spus sa vin dupa data de 15 (luna asta) acolo pentru transformare.

Sincer, chiar am uitat, iar intrebarea este... daca nu am fost, datele si dosarul pe care l-am dat, il pot inapoia? Sau mai are rost sa merg?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si astazi, la fel ca si in zile urmatoare este dupa 15 august, asa ca te poti duce si maine, macar nu lasa sa treaca luna aceasta.

| epurasu a răspuns:

Desigur du-te cat mai urgent si spune ca ai uitat.