| Sexxy a întrebat:

incrierea la ANOFM se face in termen de 60 de zile de la absolvirea liceului, intrebarea mea este urmatoarea: absolvirea,atunci cand primesti diploma,sau cand se termina liceul, mai exact in iunie? eu am fost corigenta si inca n-am primit diploma de absolvire. multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Termenul de 60 de zile este pentru luarea in evidenta si se socoteste de la terminarea cursurilor, anul acesta mi se pare ca s-au terminat la sfarsitul lunii mai.

| PopMateMada a răspuns:

Cand se termina liceul draga...