| Pustiok97BZKpub a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa stiu daca am voie sa merg pe strada cu o sabie de lemn (un bokken-sabie de antremanet). Daca da, sub ce conditii?

Răspuns Câştigător
| chrome_9921 a răspuns:

Poti merge pe strada cu conditia ca nu vei face rau nimanui asta e democratia toti face tot ce vrei cu conditia sa nu incurci nimanui

2 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Poti merge fara grija cu bokken-ul pe strada! Este ca si cum ai merge cu o coada de matura. Eh, daca ai patrula pe trotuare cu o ditamai Katana in mana... s-ar schimba treaba laughing

| jEgstyL3 a răspuns:

Ai voie sa mergi cu ea pe strada cu singura conditie de a ti-o infige in anus.