| Adrian1520 a întrebat:

Bună ziua, am avut proces pentru permis la jumătatea lunii aprilie dar nu mam prezentat deoarece sunt plecat din tara.
Pana la aceasta data nu mi-a venit comunicarea știe cineva de ce?
Mulțumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, intereseaza-te la judecatoria unde ai avut procesul.
De asemenea, daca stii numarul dosarului, poti gasi situatia procesului sau solutia acestuia, daca s-a pronuntat, pe site-ul oficial al judecatoriei respective, intrand pe acesta si cautand cu numarul de dosar.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreseaza-te la judecatorie!