| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla cine este însoțitorul unei persoane care este pensionat pe caz de boala că nevăzător de gradul 1?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am spus ca la primaria localitatii de domiciliu a mamei, cu aceasta are contract insotitorul.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te interesezi de la nevazator sau la primaria localitatii de domiciliu.

| Apostol_Cristina_1996 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Daca întreb la primărie îmi trebuie anumite acte? Este vorba de mama mea iar eu nu mai țin legătura cu ea.
Mulțumesc

| Ioandelasal a răspuns (pentru Apostol_Cristina_1996):

Poate doar cartea de identitate, sa dovedesti ca iti este mama si ai un interes.

| Apostol_Cristina_1996 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Da pot dovedi, dar unde mă pot interesa?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Apostol_Cristina_1996):

Ti-am spus ca la primaria localitatii de domiciliu a mamei, cu aceasta are contract insotitorul.