| brunetamea a întrebat:

imi poate spune cineva cat costa un evaluator? as vrea sa evaluez o casa din judetul calarasi, formata din 3 camere, un hol si 2 bucatarii, facuta din chirpici. jumatate acoperita cu tabla, jumatate cu tigla, veche de 50 de ani.multumesc frumos, stiu ca nu o sa poate cineva sa imi spuna exact pretul dar macar cu aproximatie

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu evaluarea va costa cca 1.000 lei, depinde si pentru ce si cat de amanuntita o vrei. Numai bine!

2 răspunsuri:
| brunetamea explică:

Multumesc pentru rasp, o zi buna!

| MihaiDan1983 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie evaluarea? vrei sa o vinzi, sau?