| Sn00pY a întrebat:

sunt in Irak/Basra si as vrea sa cumpar 2-3 telefoane si as vrea sa stiu cand ajung in tara in aeroport vor fi o problema?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e sa ai probleme e la plecare, la sosire nu te intreaba nimeni nimic. 3 telefoane, nu ii pasa nimanui de ele, mai ales daca ai si facturi / bon. Oricum pot fi considerate bun personala fara nicio problema

| Ciompârla a răspuns:

Din moment ce e bun personal, atata timp cat nu ascunzi prin cutii droguri sau arme albe, ar trebui sa fie totul ok.