| adriangabor92 a întrebat:

Cand refac windows-ul mai instalez internetul?

Răspuns Câştigător
| Daniel TM a răspuns:

Din cate stiu eu internetul se instaleaza odata cu windows-ul la majoritatea windows-urilor. Dar poate te referi la conexiune, in cazul in care trebuie sa te loghezi de fiecare data cand deschizi computerul cu user si parola, daca este asa stiu ca LAN-ul il baga windows-ul tu numai trebuie decat sa creezi o noua conexiune din Control Panel/Network Conection/Create a new conection, asa ceva. Spor la instalat!

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Depinde prin ce ai internetul. daca il ai prin rds nu il mai instalezi.doar driverelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude, vezi sa instalezi ultima versiune de internet, ca altfel ti se strica calculatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti instala internetul. E ca si cum ai zice ca pui stele pe cer noaptea dupa ce stingi becul. Ele sunt deja acolo.

| PinkY a răspuns:

Nu e nevoie sa il mai instalezi.