| LanguageMaster a întrebat:

Cât timp va mai fi în vigoare legea recursului compensatoriu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate spune exact, ce se poate spune ca va fi in vigoare, poate cu prevederi mai putin favorabile condamnatilor, pana la abrogare sau pana conditiile din toate inchisorile vor fi asa de bune ca nu se va mai aplica.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana cand se schimba guvernul la alegerile din 2020. Psd inca e la putere in Romania dar nu in comitetul european

| mihai69 a răspuns:

Până la abrogare.

| RobertMoon a răspuns:

Pana pleca nenorocitii de la PSD de la guvernare, au facut legi in favoarea lor, a infractorilor, iar cineva trebuie sa repare asta dupa ce dispar acesti banditi. Probabil in 2020

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până va fi abrogată

| Pisicapersană a răspuns:

4000 ani lumină