| Andwtzu a întrebat:

Caut pe cineva care are o idee despre toate facultatile din Romania in special dreptul am cateva intrebari carora nu le gasesc raspuns. Daca cineva ma poate ajuta astept raspuns /mesaj

Răspuns Câştigător
| adriann31 a răspuns:

Cauta-ma pe privat daca mai ai nevoie de informatii

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Spune concret ce vrei. Sunt sigur ca nu exista o persoana care sa stie despre toate facultatile din Romania.

| Andwtzu explică (pentru Ioandelasal):

As avea intrebari despre facultatea de drept daca o pot urma ce teste trebuie sa dau ce medi trebuie sa am. si multe alte intrebari

| Ioandelasal a răspuns (pentru Andwtzu):

Admiterea nu este la fel pentru toate facultatile de drept. Pentru a te lamuri uita-te pe site-ul oficial al facultatii de drept la care vrei sa mergi, la Admiterea 2013 si afli tot ce vrei sa stii.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu exista acel cineva din pacate

| Andwtzu explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu iti pot trimite msj dar daca poti trimite-mi u un id ceva