| alfy71 a întrebat:

Ce credeti despre Romania? O sa mai fie bine pentru oamenii de rind?

Răspuns Câştigător
| Dixxy a răspuns:

Romania e o cauza pierduta

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebuie sa avem incredere si speranta, chiar daca acum traversam aceasta perioada grea, prin criza economica care ne afecteaza tot mai mult, acum a aparut si criza politica, asa este la noi la romani. Sa speram ca alegerile prezidentiale ne va schimba in bine viata noastra.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cand si oamenii vor fi mai buni atunci le vor fi bine si lor.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Odata ce trec granita in afara, da.

| Alex_9605 a răspuns:

Eu unul nu cred mai ales daca te referi la urmatorii oameni care o sa ajunga la putere.Indiferent cine ar ajunge presedinte prea multe nu s'ar schimba si apoi sa iti zic ceva oamenii de rand nu prea sunt importanti pentru ei atata timp cat obtin ceea ce vor.

| 4Fun a răspuns:

Eu sunt de acord cu SoftCristi laughing`

Bft `