| 6991Oliver a întrebat:

Voi ce credeti ca se va intampla in urmatorul secol? Cum credeti ca va arata Romania si oamenii peste 100 de ani?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

M-aș mira să mai existe omeni peste 100 de ani. Și în cazul acesta, cui crezi că o să-i mai pese cum arată România, dacă nici măcar acum, când s-ar mai putea face câte ceva, oamenii stau cu capetele în nisip ca struții și lasă țara pe mâna unor bandiți?!?
Oricum, istoria e identică și pentru ei - vor dispărea odată cu restul populației, pentru că planeta asta NU mai suportă acest rău care este omenirea.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca mergem ca acum in 50 de ani Ro nu mai exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plina de romi.