| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti, va fugi Base cu elicoppterul?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sper din tot sufletul. Astept, de asemenea, o baie de multime, care ii e atat de draga. Baia, nu multimea. Imi vine sa turbez ca la Braila, toata lumea doarme uitandu-se la televizor.

| justitiarul a răspuns:

laughing N-ar scapa cu siguranta! S-ar gasi vreun lant sa i se arunce la elice.
Oare simte morcovul sau se uita cum ii e obiceiul, ca la un spectacol ieftin si trage la masea?

| MidnightLady a răspuns:

Sper ca da. S-ajunga macar pana la Targoviste.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Băse deja a fugit, faptul că a plecat la munte chiar acum nu e tocmai o coincidenţă.
Era să spun acum ceva ce regretam mai târziu.
E speriat? asta nu-i nimic, trebuie împuşcat ca Ceauşescu.

| mona a răspuns:

Cu elicopteru de jucarie probabil va fugi poate sau cu cel de la smurd

| Biggiesan a răspuns:

Nu cred! Ceausescu era cu elicopterul, istoria se repeta dar doar in anumite parti, acum Basescu va pleca cu vaporul din port de la Constanța si in nici un caz nu va fugi ci va merge linistit apoi ajuns pe vas drept comandant poate doar sa fuga pe punte sa faca jogging dimineata inainte de rasarit.:-)))))

| Biggiesan a răspuns (pentru Biggiesan):

Ho ho ho ia uite bă cetățene ce tare sunt dam cu raspunsuri la propriile intrebari ca lumea cica nu conteaza decat ca multime, ca norod! Ce pumn i-am tras la ăla mititel din baie(baia de mulțime bă nene nu aia în care borăști de la beutura) dar nu prea se prinde lumea că in realitate am dat gol iar la reluare am ratat.Trebuie să iau vaporul cum spuneam darrrrrrrr mai e un lucru de spus: sa nu mă otraviți cu atâta apăăăăăăăăă!:-)))))))))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A dreak pielea pe el de Pinichio care e el. Cind a cistigat alegerile se spargea in figuri "locul asta trebuie sa fie liber, un loc in care toti cei care au ceva de spus sa vina si sa vorbeasca deschis, sa-si spuna pasul". Desigur, asta spunea cind toti il aclamau, imbatati de promisiunile desarte din timpul campaniei electorale. Acum cind toti s-au dumirit ce loaza paguboasa e si-l huiduie, nu mai gindeste la fel. Trimite jandarmii sa ia pe sus si sa amendeze protestatarii (oamenii care la indemnul lui de altfel), au venit sa-si exprime liber opinia despre anii dezastruosi cit s-a aflat el la cirma tarii. N-are pic de rusine cirmaciu dreak, ca ne-a ajutat sa esuam cu succesuri. S-a suparat putoarea pe politai ca au protestat impotriva lui. S-a suparat pe militari ca au protestat impotriva lui. S-a suparat pe profesori ca i-a momit cu o crestere de 50% la salariu si l-au huiduit cind nu si-a tinut promisiunea. S-a suparat pe medici, pe pensionari, s-a suparat idiotul pe toata tara. Pe cine dreak nu s-a suparat boul asta? Cred ca pe EBA nu s-a suparat inca. Pe aia o iubeste ca e proasta bita si nu stie sa vorbeasca. Si daca nu stie sa vorbeasca, nici el nu intelege cind il injura, asa ca normal sa nu se supere pe ea laughing

| Karinakari99 a răspuns:

Eiiii,se pare că a venit momentul la care ne aşteptam.
Din momentul în care Băsescu a venit la conducere, ştiam că într-un târziu va fi în final o revoluţie.
Mda, posibil să fugă cu elicopterul!

| 93Anna93 a răspuns:

Nu fuge. E prea prost. Pe Base o sa il arunce pe geam. Nu mai treage nimeni in el. laughing