| lovethesky a întrebat:

Ce parere aveti de orasul Husi (jud. Vaslui)?
Majoritatea o sa spuneti ca este un orasel sarac, uitat de lume, dar haideti sa analizam urmatorul videoclip!
https://www.youtube.com/watch?v=g3zbd6hjB_0
Acum ce parere aveti? :)

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Oraselul in sine nu arata rau deloc, dar e intr-un judet cam sarac, care nu are o imagine prea buna in tara. Oricum, Husi pare un loc foarte linistit. Mi-ar placea sa am ocazia sa trec si eu candva pe acolo happy

| lovethesky explică (pentru sublime89):

Ti-ar placea si crede-ma ca nu ai sa fii deloc dezamagit, mai ales daca treci pe aici toamna, sau primavara... big grinwinking

| sublime89 a răspuns (pentru lovethesky):

Mersi, poate la toamnahee hee Singurele judete din Moldova pe unde n-am fost inca sunt Vaslui si Galati, deci vreau sa trec si pe acolo big grin

| lovethesky explică (pentru sublime89):

Uite! Ai ceva interesant despre peisajele din oraselul meu aici, in acest link :)
http://asirys.blogspot.ro/2013/12/husi-peisaje-iarna.html

| sublime89 a răspuns (pentru lovethesky):

Oh, multumesc! Foarte frumoase poze happy Ador peisajele de iarna.

5 răspunsuri:
| nyoentox2002 a răspuns:

Un oras de rahat, ma bucur ca. Scapat de el