| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ideea Ecaterinei Andronescu de a face orele de sport sambata si duminica? Are voie? Eu nu as vrea sa-mi trimit copilul la scoala in weekend.

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este o propunere putin gandita. Ce-au pazit consilierii ei? Mira

cristian
| cristian a răspuns:

Decat sa umble aiurea pe strazi mai bine sa mearga la scoala.

Janina
| Janina a răspuns:

Asa si elevii care nu sunt din localitatea respectiva, eu de exemplu fac naveta de 5 ani, ajung acasa odata la 2 - 3 saptamani. Se duce ea in locul meu?

| kh1ss a răspuns:

Ecaterina andronescu are tot timpu cate o idee noua... si de cele mai multe ori este o idee f proasta... daca ea vrea ca orele de sport sa fie sambata si duminica... sa mearga ea... ca nu cred ca va merge cineva la scoala sambata si duminica... sa faca sport... hai sa fim seriosi... numarul prezentei va scadea si at nu ar fi in favoarea lor tongue

| nicoleta_7357 a răspuns:

Daca s-ar sprijini acest lucru, ar fi ca si cum ne-am intoarce in perioada ceausista. Dar nu cred ca se aproba tocmai din cauza fpt ca elevii ar fi lezati de timpul liber, si in plus nu stiu cati vor frsgventa acele ore.

| Nastia a răspuns:

Eu n-as veni la scoala in weekend, .nici sa ma bati,.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ajunge fiecare undeva "sus", sau daca a visat ceva urat sau frumos in timpul noptii, vine cu o idee traznita... Ecaterina Andronescu face si ea parte din grupul acestor persoane si propune ca orele de sport sa fie facute sambata sau duminica... Probabil se gandeste ca elevii nu fac suficient sport si din aceasta cauza a venit cu aceasta idee...
Sau poate, are copii pe care vrea sa-i stie plecati la scoala si in timpul week-end-ului...
Are voie sa faca tot felul de propuneri...
Nu stiu insa cine le va aproba...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e cea mai stupida chestie pe care am auzit'o in ultimul timp.
Cei carora le place sportul evident ca fac si in weekend ideea era ca orele de sport sa fie facute in timpul orelor de curs pentru a te destinde bla bla..si ea vine cu porcaria astastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Să vină timp de o lună de zile sâmbăta și duminica să facă personal sport și apoi să vedem ce părere mai are!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Abramburica" este un accident "genetic". Doamne ajuta sa scapam de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ecaterina ...numele spune totul! o comunista! incapabila! sportul e necesar... dar nu in zilele libere! sa faca ea cu familia ei de comunisti sport si ce mai vrea ea sambata si duminica!

| pupaza a răspuns:

Sincera sa fiu mi se pare o prostie. Elevu in ziua de azi de abia mai sta pe la scoala cat trebuie, dapai sa mai mearga si in weekend pentru ora de sport, care pentru multi elevi e o pierdere de vreme.