| stefanoo a întrebat:

Ce pot face sa ajung in CANADA la iubi a mea?

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Iubi trimite invitatia si biletul de avion si plecat esti! laughing Drum bun!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fa trei lucruri:
1. Obtine viza. 2.Cumpara biletul de avion. 3. Urca-te in avion. Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să iei avionul!
Pa, pa.

| Shery a răspuns:

Iei taxiu'.

| cornculapte a răspuns:

Cand vezi un avion, privesti 5 minute catre el in timp ce spui poezia magica: 'Avion cu motor, ia-ma si pe mine-n zbor si ma du in Canada ca s-o vad pe iubi mea.' Si in incheiere iti ciocnesti de 3 ori calcaiele pantofilor unul de celalalt si spui de fiecare data: 'There's no place like Canada.' Functioneaza de fiecare data. Trust me!winking

| Firefly a răspuns:

Strangi bani pentru avion si pleci.

| 16.laura.16 a răspuns:

Scuze citisem,, cand ajung la iubi a mea,,tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa vorbesti cu Capitan Picard...

| c0rinutza a răspuns:

Trei cuvinte bilet de avion