| Chevalie12 a întrebat:

Ce pret are succesiunea unui apartament 2 camere comfort 1 etaj 3?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Costul succesiunii este in functie de valoarea apartamentului si aceasta poate fi foarte diferita in functie de locul unde se gaseste apartamentul (localitate, zona din cadrul localitatii) si de alte cateva elemente.
Costul exact il afli intreband la notarul public care este competent sa faca procedura succesorala, respectiv un notar de la ultimul domiciliu al defunctului.