| Hermannstadt01 a întrebat:

La ce pret este un apartament de 2 camere in Bucuresti? Un apartament normal intr-un cartier normal?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Peste 30 000 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi la Unirii minim 100.000 cu 2 camere pe la ultimul etaj, în DT unul normal (etaj 2-3) vreo 60.000, în Crângași la fel, în Militari vreo 50.000, nu-ți înșir acum toate cartierele, cred că ți-ai făcut o idee.

| Golyat18 a răspuns:

Trebuia sa specifici ca si vanzatorul e normal si ca si tu esti normal.
rolling on the floor

| Hermannstadt01 explică (pentru Golyat18):

Nu stiu ce cartier din Bucuresti este normal pentru ca eu sunt in Transilvania, dar cartier normal ar trebui sa insemne intre Cotroceni si Ferentari.