| DamianM a întrebat:

Ce s-ar intampla daca site ul dnsc ar fi clonat si textele ar fi batjocorite inclusiv imaginile

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca traim intr-o lume unde oamenii vor sa dovedeasca ca-s mai tari, mai buni decat cei care au conceput programul initial, ca pot sparge orice aplicatie, progarm si tot ce vor ei, ca sa fure date personale, ca sa fure cred carduri si sa cumpere ce vor cu banii oamneilor.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu s-ar intampla nimic, viata merge inainte si daca sunt site-uri clonate si daca nu sunt, mai ales ca nu ai de ce sa intri pe acele site-uri.
Site-urile hackuite si clonate sunt raportate si ulterior inchise, dar asta nu te afecteaza pe tine, mai ales daca nu te duci pe unde nu trebuie si nu-ti pui credit cardul pe orice site.

| DamianM explică (pentru Violleta2022):

De ce ar face cineva asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru DamianM):

Pentru ca traim intr-o lume unde oamenii vor sa dovedeasca ca-s mai tari, mai buni decat cei care au conceput programul initial, ca pot sparge orice aplicatie, progarm si tot ce vor ei, ca sa fure date personale, ca sa fure cred carduri si sa cumpere ce vor cu banii oamneilor.