| Andrei2008 a întrebat:

Ce salar au medici legisti rezidenti dar cei care au dat licenta si sunt specialisti? Daca se poate sa imi explicati modul de salarizare pe grade.

2 răspunsuri:
| Mee a răspuns:

La Morgă sunt salarii mai mari decât la Urgenţă, Reanimare şi Chirurgie. Şefa Medicinei Legale câştigă lunar peste 10.000 de lei, la fel ca un medic specialist de la Institutul de Medicină Legală din Bucureşti.happy

| Andrei2008 explică (pentru Mee):

Mi-ai dat o mica speranta ca poate o sa o duc bine big grin.Dar tu de unde sti ai cunostinte sau ai vazut ceva liste de salarizare?