| Rbt_Alex_1994 a întrebat:

Ce se intampla daca am ratacit contractul bancar? E ceva grav, sau ceva banal?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Da-le de lucru. Du-te la agentia la care ai deschis contul si cere-le o copie dupa contract.

| oprescudorin11 a răspuns:

E banal. Daca-ti trebuie neaparat, scoti simplu copie de pe contract.

| Rbt_Alex_1994 explică (pentru oprescudorin11):

Ideea e ca nu ma interesa pentru mine. Si trebuia sa platesc in numele cuiva. Presupun ca pentru o copie trebuie sa fie titularul contractului de fata?

| oprescudorin11 a răspuns:

Nu-ti trebuie contractul daca platesti. Doar numele si ID-ul si il gaseste.Si ai dreptate ca nu-ti va da copia tie, cata vreme titularul este altcineva, doar daca dovedesti vreo legatura legala intre tine si titular.