| Orromo a întrebat:

Ce se întâmplă dacă un profesor îi dă o palmă unui copil?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar putea fi acuzat de infractiunea de lovire sau alte violente si sa fie condamnat penal, precum si sa fie sanctionat disciplinar.

| Homportament a răspuns (pentru Ioandelasal):

Un copil de 13 ani l-a scuipat pe domnul profesor și i-a dat o palmă profesorul. Poliția s-a anunțat. Profesorul este la închisoare iar copilul la școala de corecție. De ce?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Homportament):

Copilul de 13 ani nu poate fi intr-un centru de corectie, avand in vedere ca minorii sub 14 ani nu raspund penal.

3 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Nu ar trebui să fie tolerat un astfel de comportament din partea profesorului.