| legio45netrangere a întrebat:

Ce ştiţi despre legiunea străină? Merita să te înrolezi? Am 16 ani, fac sală şi am o condiție fizică excelentă, iar la 18 ani aş vrea să plec acolo.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acolo trebuie sa ai si o conditie psihica excelenta. Daca nu o ai si pe asta mai bine stai acasa.

| sierra1 a răspuns:

Nu ai vrea mai bine la seals, e mai bine plătit

| doctorandus a răspuns:

Daca nu o faci pentru bani, ca nu iesi bogat din Legiunea Straina.

| johnnny123 a răspuns:

Despre legiunea straina nu stiu prea multe, dar stiu cu siguranta doua lucruri:

1. Razboiul adevarat nu seamana cu jocurile pe calculator. Intr-un razboi adevarat nu exista "save" si "restart mission". Joci cu o singura viata, si e suficient un singur glont ratacit ca sa ramai fara ea.

2. Glontului nu-i pasa de conditia ta fizica.

| Zuzu1991 a răspuns:

"Merita să te înrolezi?"
NU
trebuie sa fi intr-un fel sau altul, DISPERAT
altfel, legiunea straina e prima carne de tun care v-a muri sa salveze Franta, pentru asta a fost facuta, la asta va fi folosita, cu prima ocazie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pune la suflet ce spun fricosii,, Urmeaza-ti visul.