| Koreandru a întrebat:

Câți bani primești daca te înrolezi in legiunea străină și ce probe trebuie sa treci?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sa nu-ti inchipui ca devii bogatan in Legiunea Straina. Soldatii francezi primesc armament si munitie gratuite. Ca legionar trebuie sa le cumperi.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Serios. Poti economisi mai mult daca mergi in Franta si te angajezi gunoier.

| RoCkKiD a răspuns:

Ca si incepator, underva la 1200E pe luna cat stai in unitate si pana la 4000 daca te trimit in miisune.