| Anomim2025 a întrebat:

Ce va place si ce nu va place la Klaus Iohannis in comparatie cu Traian Basescu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iohannis are mai multa diplomatie, este mult mai prezentabil si probabil mai cinstit dar cred ca Basescu era un mai bun conducator (in special al armatei intr-un caz de razboi)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu imi place de nici unul,nici nu vad ceava bun in ei, iohannis este un german romanizat imi pare rau sa spun asta dar ala numa german nu e, daca era german nu era asa cum este, lau votat multi crezand in false sperante, omul e tacut mai tot timpul si pleaca prin toata lumea cam atat, base un papagal care a furat cat a putut atat

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Amandoi niste jigodii care vand tara. Dar Iohan ii da clasa lu' Basescu. Singura calitate in plus e ca ii plac excursiile.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Un ficus si un latrator, ce poti mai mult sa spui?

| Andrei2991 a răspuns:

La Traian Basescu, sincer nimic... Nu a facut nimic... Nici de Klaus nu imi place, dar macar a mai facut cate ceva, pe langa chirou' ala

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Iohannis are multa carte deci putea ramane la predat, deoarece nu face nimic din Romania.Basescu era necinstit, dar macar mai misca un pic Romania din loc

| Cartofescu a răspuns:

Raspunsuri idioate din partea unor idioti, e clar ca sunt indoctrinati de media si de mos Ion de la capatul strazii...bai,chiar nu intelegeti nimic,prostia voastra depaseste orice limite "chioru ala care nu a facut nimic"... "chioru ala" a dus o politica atat de buna anticriza incat Romania nu a fost nici macar o secunda intr-o astfel de cadenta economica, v-ati aruncat sa-l votati pe Ponta si acum il injurati si pe el, popor de "usuratici"(nu imi este permis sa ma exprim mai liber de atat), ba, aduceti argumente cand vorbiti "nu imi place asa cum este" si cum este mai exact? tacut? varu' Adolf era un bun orator, ala ti-ar fi placut #semianalfabetulzilei?