| LaviniuA a întrebat:

Cine candideaza la prezidentiale? Exista o lista sau cand se face, pana cand se pot inscrie?
(nu, nu vreau sa candidez)
De curiozitate zic.

14 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Dacă Becali, idolul meu, nu candidează...nu sunt interesat.

| LaviniuA explică (pentru sabin89):

Pai ar trebui cat mai repede, ca pe urma ajungem ca americanii cu octogenar.

| sabin89 a răspuns (pentru LaviniuA):

Omu' are tot ce trebuie - prestanță, vocabular elevat. L-a auzit cineva vreodată să înjure sau să vorbească vulgar? Nu, nici vorbă. Mi-l imaginez cu cât respect ar fi primit prin cancelariile europene; sau în SUA. Ne-am mândri cu el.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru LaviniuA):

Ce are data inscrierii cu varsta?

| LaviniuA explică (pentru sabin89):

Da maica si ai vazut ce voce frumoasa are, cum canta preoteste. Nu stiu daca vorbeste engleza da e bun oricum.

| sabin89 a răspuns (pentru LaviniuA):

Sau văr'su Giovanni ar mai fi o alternativă. Sau Vanghelie?
Râdem, râdem dar cam ăștia ne reprezintă.

| gabicoo a răspuns:

Eu candidez. Pe mine ma votezi. Altfel ne suparam.
laughing

| LaviniuA explică (pentru gabicoo):

Va votez, domn profesor. Numa sa bagati in licee manuale cu multe poze, ca acum nu mai stau tinerii sa citeasca. Valabil si pentru educatia sexuala laughing

| Dismally a răspuns:

Nu exista inca o lista, la toamna va aparea.

| ReddY25 a răspuns:

Mai ai de așteptat până să afli

| ValentinMihai78 a răspuns:

După data de 8 iunie va apărea lista de prezidențiabili!
Oricum, la absenteismul care se preconizează a fi, oricum rezultatul final nu va mai conta!